HOLLAND CONTRACTING SP. Z O.O.

  • Dołączył 21.9.2017
  • Żeromskiego, 1, PL
Jesteśmy Agencją Pracy, która swój początek ma w holenderskim mieście De Lier. To tam w 2002 roku powstało Holland Contracting B.V. W Polsce pojawiliśmy się rok później. Od tego czasu zadomowiliśmy się tu i znaleźliśmy swoje stałe miejsce na rynku.

Pośredniczymy pomiędzy Polakami poszukującymi pracy poza granicami kraju, a ich potencjalnymi pracodawcami w Holandii. Konsekwentnie budujemy w ten sposób trwały most pomiędzy Polską a Holandią. Ludziom po jednej stronie pomaga on znaleźć pracę, a po drugiej - dostarcza profesjonalnych, uczciwych pracowników.

Jesteśmy liderem rynku pośrednictwa pracy w sektorze agrarnym, czyli szeroko pojętego rolnictwa i ogrodnictwa. Ugruntowaną pozycję mamy jednak także w innych branżach. Zaangażowanie, z jakim podchodzimy do powierzanych nam projektów, przekłada się na sukcesy, które odnosimy w każdym z obszarów naszej działalności. Działamy zgodnie z najwyższymi standardami etycznymi. Posiadamy certyfikat o numerze 691, wydany przez Marszałka Województwa Opolskiego.
Skontaktuj się z pracodawcą
Dodaj CV