Klaver Sp. z o.o.

  • Dołączył 23.3.2017
  • Gminna 131, Częstochowa, PL
Klaver Sp.zo.o- Agencja pracy za granicą z siedzibą w Częstochowie.

Jako Agencja pracy za granicą niesiemy pomoc w znalezieniu odpowiedniej pracy w Holandii, pracy w Niemczech, pracy w Belgii Naszym Rodakom.

To co nas wyróżnia jako Agencję pracy za granicą to jakość, doświadczenie personelu, profesjonalizm, elastyczność w działaniu, oraz szybka i kompleksowa obsługa. Nasz sukces opieramy na stawianiu jasnych zasad, legalnej pracy za granicą oraz atrakcyjnych zarobkach. O naszym zaangażowaniu świadczy zadowolenie współpracujących z nami Pracodawców, oraz powracający do nas Kandydaci kierowani do pracy za granicą.

Specjalnie dla Was Agencja pracy za granicą Klaver rozszerzyła swoją działalność o dodatkowe usługi, które pomogą Wam nie tylko w znalezieniu pracy ale również ułatwią dojazd do pracy, odzyskanie nadpłaconego podatku czy zwrot dofinansowania do ubezpieczenia zdrowotnego. Wasze sugestie i uwagi pozwalają nam codziennie doskonalić i dostosowywać się do Waszych potrzeb. Wspólnie tworzymy Klaver Team!

Praca bez doświadczenia, praca bez znajomości języka, praca w Holandii, praca w Belgii, praca w Niemczech- oferty pracy za granicą które posiadamy są różnorodne i skierowane praktycznie dla każdego.

Interesuje Cię Praca w Holandii bez doświadczenia? praca bez znajomości języka obcego? Praca w Niemczech? Praca w Belgii?- Sprawdź aktualne oferty pracy Agencji pracy za granicą Klaver w zakładce "Oferty pracy".

Oferty pracy tego pracodawcy

Oferty pracy tego pracodawcy

STOLARZ/POMOCNIK STOLARZA- PRACA W NIEMCZECH (okolice Stuttgartu) – od zaraz

STOLARZ/POMOCNIK STOLARZA- PRACA W NIEMCZECH (okolice Stuttgartu) – od zaraz

Dodano 8.7.2020
KAMIENIARZ - PRACA W HOLANDII ZEELAND – od teraz

KAMIENIARZ - PRACA W HOLANDII ZEELAND – od teraz

Dodano 8.7.2020
Skontaktuj się z pracodawcą
Dodaj CV