PRODUKCJA BUKIETÓW KWIATOWYCH (PRAWO JAZDY KONIECZNE) 9,75 EURO BRUTTO/H

Stworzono 3.12.2019
Dla naszego klienta z Aalsmeer poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Produkcja bukietów kwiatowych ( wymagane prawo jazdy )

Oferujemy
Wynagrodzenie 9,75€ brutto/h ( 38 h pracy + nadgodziny )
Ubezpieczenie zdrowotne 24.15 / tydzień
Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę ( pokoje 2 osobowe) 93.30 €/ tydzień
Umowę na warunkach holenderskich

Zakres obowiązków
Układanie i wiązanie bukietów kwiatowych

Wymagania
Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny , samodzielny dojazd do pracy
Mile widziana znajomość j.angielskiego
Doświadczenie w pracy fizycznej
Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".
Szczegóły oferty
Stanowisko
Firma
WORK4YOU GLOBAL Sp. z o.o.