TOKARZ CNC ( PROGRAMOWANIE ) *450 EUR NETTO/TYDZ.

Stworzono 13.1.2020

Oferujemy
Wynagrodzenie 450.00 € netto/tydz.
( za 40h "na rękę", po opłaceniu mieszkania i ubezpieczenia )

Zwrot kosztów dojazdu do pracy lub samochód służbowy
Ubezpieczenie zdrowotne zapewnione i opłacone przez pracodawcę
Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę ( pokoje 2 osobowe w domach wolnostojących z dostępem do internetu )
Umowę na warunkach holenderskich
Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu

Zakres obowiązków
Obsługa tokarki CNC (samodzielne ustawianie I programowanie maszyny)
Odbieranie gotowych elementów z maszyny
Wymiana narzędzi w maszynie
Kontrola obróbki produktu
Praca w systemie 3-zmianowym (zmiany płatne dodatkowo).

Wymagania
Doświadczenie w obsłudze i programowaniu maszyn CNC - TOKAREK - warunek konieczny
Prawo jazdy kat B - warunek konieczny
Dobra znajomość j.angielskiego - warunek konieczny
Zaświadczenie o zameldowaniu wydawane bezpłatnie w Urzędzie Miasta

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Mapa
Firma
WORK4YOU GLOBAL Sp. z o.o.
Branża
Produkcja
Stawka od
450.00
Stawka do
450.00
Rodzaj wynagrodzenia
Tygodniowe
Znajomość języka
Tak
Doświadczenie
1 lata