PRACOWNIK FERMY DROBIU Z J.ANGIELSKIM 10.75 BRUTTO/ H

Stworzono 20.1.2020

Oferujemy

*Wynagrodzenie 10.75 € brutto/ godzinę ( wynagrodzenie wypłacane tygodniowo)

*Zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych,koszt 80 € tygodniowo ( mieszkania w pełni wyposażone z dostępem do internetu )

*Umowę na warunkach holenderskich

*Transport do pracy zagwarantowany przez pracodawcę

*Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu

*Ubezpieczenie zdrowotne

Zakres obowiązków

*Zbieranie jaj

*Czyszczenie pomieszczeń gospodarskich

Wymagania

*Komunikatywna znajomość j.angielskiego

*Mile widziane doświadczenie w pracy na fermie kur

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883).

Mapa
Firma
WORK4YOU GLOBAL Sp. z o.o.
Branża
Produkcja
Stawka od
10.75
Stawka do
10.75
Rodzaj wynagrodzenia
Godzinne
Znajomość języka
Tak