Operator maszyn (obróbka kamieni naturalnych) * 12.10 Euro brutto/ h

Stworzono 20.1.2020

Oferujemy

*Wynagrodzenie -12,10 € brutto / h (40h tygodniowo, możliwe nadgodziny)

*Zakwaterowanie - pokoje 1 lub 2 osobowe , koszt 93€ / tydzień

*Ubezpieczenie zdrowotne - 25.66€ / tydzień

*Transport firmowy do pracy - 6€/ dzień

*Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu

*Umowę na warunkach holenderskich

Zakres obowiązków

*Obsługa maszyn CNC

*Wykonywanie detali zgodnie z zamówieniem klienta

Wymagania

*Doświadczenie w pracy ze sprzętem cnc i/lub strumieniem wody mile widziane

*Komunikatywny j.holenderski lub j.angielski

*Prawo jazdy kat.B

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Mapa
Firma
WORK4YOU GLOBAL Sp. z o.o.
Branża
Produkcja
Stawka od
12.10
Stawka do
12.10
Rodzaj wynagrodzenia
Godzinne
Znajomość języka
Tak
Doświadczenie
1 lata