Pracownik produkcji w zakładzie mięsnym w Belgii - pakowacz

Stworzono 13.3.2020

„SFS International” działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym i przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy w takich krajach jak: Holandia, Belgia, Niemcy, Polska.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pakowacz – pakowanie  produktów mięsnych

Miejsce pracy: Belgia

Obowiązki:

·    Praca na produkcji w zakładach miesnych;

·    Zorientowanie na jakość;

·    Praca z ciągłą dbałością o higienę.

Mile widziane:

·    Własny samochód i prawo jazdy

Oferujemy:

·    Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania

·    Zakwaterowanie na koszt pracodawcy

·    Ubezpieczenie na koszt pracodawcy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: [email protected] lub tel: 22 102 11 61

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez SFS International Sp. z o.o. Sp. k moich danych osobowych, zawartych w  przekazanych przeze mnie spółce SFS International Sp. z o.o. Sp. k. dokumentach, takich jak: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe wskazane w dokumentach rekrutacyjnych (adres korespondencyjny, numer telefonu, e-mail), wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia,w celu prowadzenia i administrowania przyszłymi procesami rekrutacyjnymi (na rzecz spółki SFS International oraz kontrahentów współpracujących ze Spółką) z moim udziałem, w tym na otrzymywanie informacji o ofertach pracy.

Mapa
Firma
SFS International
Branża
Produkcja
Stawka od
8.60
Stawka do
8.90
Rodzaj wynagrodzenia
Godzinne