Zgłoś ogłoszenie

PRACOWNIK PRODUKCJI - PRACA Z METALEM €11, 00 BRUTTO/H + DODATKI

Stworzono 14.3.2020

Oferta pracy w Holandii


Agencja Axell Employment obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Pracownik produkcyjny
Miejsce pracy: Hoogerheide, Holandia

Dla naszego Klienta w miejscowości Hoogerheide, poszukujkemy pracowników produkcyjnych do pracy przy obróbce elementów metalowych, ich przygotowaniu do późniejszego spawania itp.Jeśli masz doświadczenie w pracy z metalem oraz znasz komunikatywnie język angielski, będziesz idealnym kandydatem. Praca na dwie zmiany z możliwością nadgodzin.

Możliwość zrobienia kursu na wózki widlowe.

WYMAGANIA:
znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
mile widziane doświadczenie w pracy z metalem
doświadczenie w obsłudze wozka widłowego przedniego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
obróbka metalu
przygotowywanie zamówień
prace szlifierskie
przygotowywanie elementów metalowych
obsługa wózka widłowego przedniego

OFERUJEMY:
Stawka €11, 00 brutto/h + dodatki zmianowe +8%dodatku wakacyjnego +8%dodatku urlopowego
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
Możliwość długotrwałej współpracy
Transport do pracy autem służbowym
Opiekę polskich koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Możliwość odpłatnego zakwaterowania i ubezpieczenia

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na udostępnienie i dalsze przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV, podmiotom należącym do grupy Axell Employment (Axell Holandia Sp. z o.o., Axell Polska 2004 Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2012 Sp. z o.o. z siedzibą w Skierniewicach, przy ul. Rybickiego 41 oraz Axell VOF z siedzibą w Tilburgu, przy ul. Jan Asselbergsweg 70) oraz potencjalnym pracodawcom, w celach realizacji procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z Ustawą z dnia 10 V 2018 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2018r., poz. 1000) oraz Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych z dnia 27.VI. 2016 r.”

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Axell Holandia sp.z.o.o z siedzibą w Skierniewicach przy ul. Rybickiego 41. Pani/Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego, oraz mogą być wykorzystane dla potrzeb marketingu produktów i usług własnych administratora. Podanie danych jest dobrowolne i przysługuje Pani/Panu prawo wglądu do danych oraz ich poprawiania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, jak również prawo sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Przysługuje także Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Szczegółowe informacje dostępne są w Polityce Prywatności na axell-employment.com/pl/.

O ile Pani/Pan wyrazi odrębną zgodę, dane mogą być udostępnione do podmiotów z Grupy Axell Employment i przetwarzane dla procesów rekrutacyjnych i celów marketingowych także w przyszłości.

Axell Holandia sp.z.o.o to jedna ze spółek działających w ramach marki Axell Employment. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi w agencjach pośrednictwa pracy w Polsce, Holandii i na Węgrzech. Jesteśmy zarejestrowani w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 4106

Aplikuj
Mapa
Szczegóły oferty
Stanowisko
PRACOWNIK PRODUKCJI - PRACA Z METALEM €11, 00 BRUTTO/H + DODATKI
Firma
Axell Employment
Branża
Produkcja
Stawka od
11.00
Waluta
EUR
Rodzaj wynagrodzenia
Dzienne
Znajomość języka
Tak
Doświadczenie
1 lata