Mechanik maszyn rolniczych z j.niemieckim i własnym autem *550 Euro netto/ tydz. -copy

Stworzono 26.5.2020

Dla naszego klienta z miejscowości Bad Wildungen  poszukujemy kandydata na stanowisko
Mechanik naczep rolniczych

Oferujemy
Wynagrodzenie : 550.00 € netto / tydzień ( wypłacane tygodniowo )
Ubezpieczenie zdrowotne opłacane przez pracodawcę
Zakwaterowanie w pokojach 1 osobowych - opłacane przez pracodawcę
Umowę na warunkach niemieckich

Zakres obowiązków
Naprawa i konserwacja maszyn rolniczych marki JOHN DEERE

Wymagania
Minimum 4 letnie doświadczenie w naprawie i konserwacji maszyn rolniczych ( preferowane marki JOHN DEERE )
Komunikatywna znajomość j.niemieckiego
Własny samochód na dojazdy do pracy

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.

Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Mapa
Firma
WORK4YOU GLOBAL Sp. z o.o.
Branża
Mechanik / blacharz / lakiernik
Stawka od
550.00
Rodzaj wynagrodzenia
Tygodniowe
Znajomość języka
Tak
Doświadczenie
4 lata