Płytkarz- Glazurnik *370 - 500 Euro netto/ tydz.

Stworzono 1.6.2020

Dla naszego klienta z miejscowości Werkendam poszukujemy kandydata na stanowisko
Płytkarz- Glazurnik

Oferujemy
Wynagrodzenie : 370 - 500 € netto/ tydz.
Stała,stabilna praca, 40 godzin tygodniowo, od poniedziałku do piątku od 7:30 do 16:15 + dużo nadgodzin
Zakwaterowanie w domach o dobrym standardzie - opłacane przez pracodawcę
Ubezpieczenie opłacane przez pracodawcę
Pomoc polskiego koordynatora
Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
Umowę na warunkach holenderskich

Zakres obowiązków
Układanie płytek w poziomie i w pionie w łazienkach prefabrykowanych

Wymagania
Doświadczenie w układaniu płytek - minimum 2 lata
Komunikatywna znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
Prawo jazdy i własne auto (warunek konieczny)
Referencje od poprzedniego pracodawcy (warunek konieczny)

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.
Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.
Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Mapa
Firma
WORK4YOU GLOBAL Sp. z o.o.
Branża
Budowa / remonty
Stawka od
370.00
Stawka do
500.00
Rodzaj wynagrodzenia
Tygodniowe
Znajomość języka
Tak
Doświadczenie
2 lata