Dekarz, dachy skośne *440 - 550 Euro netto/tydzień

Stworzono 1.6.2020

Dla naszego klienta z Holandii poszukujemy kandydata na stanowisko
Dekarz

Oferujemy
Wynagrodzenie * 440€ - 550€ netto / tydzień
Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
Ubezpieczenie zdrowotne zapewnione oraz opłacane przez pracodawcę
Zakwaterowanie ( bungalow / dom lub mieszkanie ) zapewnione i opłacone przez pracodawcę
Umowę na warunkach holenderskich
Zwrot kosztów dojazdu do pracy lub samochód służbowy ( zwrot 0.19€/km)
Dojazd do pracy do 35 km

Zakres obowiązków
NOWE BUDOWNICTWO !

Układanie dachówki na dachach skośnych
Prace dekarskie przy pokryciach dachowych bitumicznych i / lub EPDM
Konserwacja dachów, naprawa oraz montaż urządzeń służących do odprowadzania wody z powierzchni dachów.
Wykonywanie podkładów pod pokrycia dachowe oraz montaż wyłazów i świetlików
Izolacje dachów i stropodachów
Narzędzia ręczne i środki ochrony osobistej zostaną dostarczone przez agencję

Wymagania
REFERENCJE OD POPRZEDNIEGO PRACODAWCY - warunek konieczny

Minimum 7  lata doświadczenia jako dekarz - DACHY SKOŚNE - warunek konieczny
Doświadczenie w układaniu dachówki na dachach skośnych - warunek konieczny
VCA - warunek konieczny
Komunikatywna znajomość j.angielskiego - warunek konieczny
Prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
Własne buty ochronne i kask

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.
Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.
Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Mapa
Firma
WORK4YOU GLOBAL Sp. z o.o.
Branża
Budowa / remonty
Stawka od
440.00
Stawka do
550.00
Rodzaj wynagrodzenia
Tygodniowe
Znajomość języka
Tak