Stolarz budowlany * 455 Euro netto/ tydz.

Stworzono 3.7.2020

Dla naszego klienta z okolic Zwolle poszukujemy
Stolarza budowlanego

Oferujemy
Wynagrodzenie 455.00 € netto/tydz. ( za 40h "na rękę", po opłaceniu mieszkania i ubezpieczenia )
Zakwaterowanie  (pokoje 2 osobowe)
Umowę na warunkach holenderskich
Transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu
Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
Ubezpieczenie zdrowotne

Zakres obowiązków
Praca na hali!

Produkcja lukarn dachowych

Wymagania
Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. B1)
Prawo jazdy kat.B - warunek konieczny
Doświadczenie jako stolarz budowlany - minimum 2 lata
Zaświadczenie o zameldowaniu w Polsce (wydawane bezpłatnie w Urzędzie Miasta)

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.
Oferujemy pracę na terenie krajów Unii Europejskiej w wielu branżach m.in.: produkcyjnej, logistycznej, budowlanej i technicznej.
Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Mapa
Firma
WORK4YOU GLOBAL Sp. z o.o.
Branża
Budowa / remonty
Stawka od
455.00
Rodzaj wynagrodzenia
Tygodniowe
Znajomość języka
Tak
Doświadczenie
2 lata