Produkcja/Renowacja palet (z doświadczeniem)

Stworzono 13.7.2020

Biuro pracy Work Centre (nr cert. 7098) poszukuje dla jednego ze swoich klientów osób chętnych do podjęcia pracy przy produkcji i renowacji palet oraz skrzyniopalet.

Opis stanowiska pracy:
- praca fizyczna,
- produkcja palet i skrzyniopalet.

Miejsce pracy: Holandia, okolice miasta Emmeloord 8305 BE

Od kandydatów oczekujemy:
- doświadczenia zdobytego w pracy przy zbijaniu palet,
- dokładności, precyzji oraz samodzielności w pracy,
- posiadania czynnego prawa jazdy kat. B,
- bardzo dobrej znajomości j. angielskiego,
– dyspozycyjności do pracy na dłuższy okres czasu.

Pracownikom oferujemy:
– stałe zatrudnienie za granicą,
– atrakcyjne wynagrodzenie w euro,
– dopilnowanie niezbędnych formalności związanych za zatrudnieniem,
– odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne,
– bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii,
– dodatek wakacyjny 8, 00% dochodów brutto i urlopowy 10, 92% dochodów brutto,
– przejrzyste cotygodniowe zestawienie przepracowanych godzin i kosztów,
– cotygodniowe przelewy prosto na Twój rachunek,
– organizację płatnego wyjazdu za granicę u naszego zaufanego przewoźnika,
– rozliczenia podatkowe (Jaaropgave) dzięki którym odzyskasz nadpłacony podatek.

Stawka godzinowa brutto: 10, 31 euro.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt pod numerem:
+48 774410654 / +48 087 111/+48 533 155 868 / +48739 230 594 /(Biuro Opole)
+48 533 966 678 / +48 533 111 037 (Biuro Tomaszów Lubelski)
+48 519 138 005 (Biuro Jasło)

Mapa
Firma
Work Centre
Branża
Produkcja
Stawka od
10.31
Rodzaj wynagrodzenia
Godzinne
Znajomość języka
Tak
Doświadczenie
1 lata