Produkcja ( mięso wieprzowe ) * 300 - 350 Euro netto / tydz.

Stworzono 28.7.2020

Dla naszego klienta z Holandii (oddziały  w Scherpenzeel, Apeldoorn, Boxtel, Helmond, Enschede) poszukujemy kandydatów na stanowisko
Pracownik produkcji

Oferujemy
Znajomość j.angielskiego NIE JEST WYMAGANA

Umowa na warunkach holenderskich
Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo ( w piątki )
Stawka 10.77 € brutto/ h (średnie wynagrodzenie netto na tydzień 300 - 350€ )
Kandydaci poniżej 20 r/ż 8.62 € brutto/ h
Zakwaterowanie, pokoje 2 osobowe, koszt 99 €/ tydzień
Ubezpieczenie, koszt 25.76€/ tydz.
Dojazd do pracy :
rower ( do 8 km ), koszt wypożyczenia roweru 5€ / tydz.

samochodem służbowym ( kierowca bezpłatnie ), koszt 3.70 € dziennie , max 18.50 €/ tydz.

Pomoc w załatwieniu nr BSN ( sofii )
Pomoc w otwarciu konta bankowego / holenderskiego
Po zakończeniu współpracy możliwość rozliczenia dochodów w polskim urzędzie skarbowym  & odzyskanie podatku

Zakres obowiązków
Znajomość j.angielskiego NIE JEST WYMAGANA - praca dla kandydatów indywidualnych oraz par i grup znajomych

Pakowanie mięsa w folię, a następnie do pudełek
Sortowanie mięsa wg barwy i masy
Czyszczenie brudnych skrzynek i układanie na paletach
Układanie skrzynek z mięsem na paletach
Wkładanie mięsa do maszyny/na taśmę produkcyjną
Wieszanie solonego mięsa na haki i wywóz do wędzarni
Odcinanie resztek tłuszczu z mięsa

Wymagania

Chęć pracy w temperaturze 5'c - 8'c
Chęć pracy w systemie zmianowym
Własne ubranie  ocieplane ( bielizna, skarpety, bluzy ,wkładki do butów )
UBRANIE ROBOCZE ORAZ OBUWIE GUMOWE ZAPEWNIA PRACODAWCA

Własna pościel oraz naczynia kuchenne
Własne konto bankowe
Środki na przejazd do NL oraz wyżywienie na 2 tygodnie

Zaświadczenie o niekaralności - warunek konieczny

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Mapa
Firma
WORK4YOU GLOBAL Sp. z o.o.
Branża
Produkcja
Stawka od
300.00
Stawka do
350.00
Rodzaj wynagrodzenia
Tygodniowe
Znajomość języka
Tak