Laminiarz (łodzie i jachty) * 377 Euro netto/ tydzień

Stworzono 28.7.2020

Dla naszego klienta z okolic Zwolle poszukujemy doświadczonego
Laminiarza
start pracy : 10.08.2020

Oferujemy
Wynagrodzenie 377.00 € netto/tydz.
Praca 4 dni w tygodniu po 9 godzin
Zakwaterowanie zapewnione i opłacone przez pracodawcę ( wyposażone pokoje 2 osobowe z internetem)
Transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu
Opiekę polskojęzycznych koordynatorów na miejscu
Ubezpieczenie zdrowotne zapewnione i opłacone przez pracodawcę

Zakres obowiązków
Laminowanie różnych powierzchni jachtów i łodzi
Laminowanie ręczne

Wymagania
Komunikatywna znajomość j.angielskiego (warunek konieczny)
Prawo jazdy kat.B (warunek konieczny)
Udokumentowane doświadczenie w pracy jako laminator
Zaświadczenie o zameldowaniu w Polsce ( wydawane bezpłatnie w Urzędzie Miasta )

Work4You.Global pomoże Ci nie tylko w znalezieniu oferty idealnie spełniającej wymagania pracodawcy- dla nas liczy się przede wszystkim Twoja osobowość, wymagania, plany oraz marzenia, które wiążesz z wyjazdem oraz pracą za granicą.

Aplikuj na oferty Work4You.Global i ciesz się dobrze płatną pracą, gdzie tylko chcesz.

Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, pod nazwą Work4You.Global Spółka z o.o. i numerem KRAZ 20380.

Zapraszamy do kontaktu:

Tel: +48 32 440 14 74 (poniedziałek – piątek, 8.00 – 16.00)

Na CV prosimy o umieszczenie poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (Dz. nr 133, poz.883)".

Mapa
Firma
WORK4YOU GLOBAL Sp. z o.o.
Branża
Produkcja
Stawka od
377.00
Rodzaj wynagrodzenia
Tygodniowe
Znajomość języka
Tak
Doświadczenie
2 lata