TWORZENIE BUKIETÓW KWIATOWYCH

Stworzono 30.7.2020

Miejsce pracy: Aalsmeer
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Praca na pół roku z możliwością przedłużenia

Opis stanowiska:

Praca w magazynie firmy, która zajmuje się przetwórstwem kwiatów. Do obowiązków pracownika będzie należało układanie/tworzenie bukietów oraz kompozycji kwiatowych.

Kogo szukamy?

-Osób komunikujących się w języku angielskim (mile widziane)
-Posiadających prawo jazdy (mile widziane)
-Z doświadczeniem na podobnym stanowisku
-Osób chętnych do podjęcia pracy fizycznej

Co możemy Ci zaoferować?

-Stawkę od 10-11,50 euro brutto/h
-Zakwaterowanie i ubezpieczenie
-Pracę na jedną zmianę między 7-16
-Możliwość nadgodzin
-Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

Jeśli, jesteś zainteresowany, proszę o aplikację za pośrednictwem linku ---> https://bit.ly/2PalsCl.
W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy i w jakim celu będziemy przetwarzać
Twoje dane osobowe.
Eurowork 2476

Mapa
Firma
Euro Work
Branża
Produkcja
Rodzaj wynagrodzenia
Tygodniowe