Pracownik produkcji - pralnia przemysłowa

Stworzono 31.7.2020

SFS International Sp. z o.o. Sp. K. działa przy międzynarodowych projektach w sektorze technicznym oraz przemyśle przetwarzającym surowce mięsne. Działamy m.in. w: Holandii, Belgii, Niemczech, Skandynawii, Polsce.

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji – Pralnia Przemysłowa

Miejsce pracy: Holandia, Eindhoven

Wymagania:

·        znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację – warunek konieczny

·        sprawność fizyczna

·        umiejętność pracy w szybkim tempie

·        chęć podjęcia zatrudnienia na dłużej

Mile widziane:

·        własne auto na wyjazd lub prawo jazdy (proszę zaznaczyć w CV)

·        numer BSN/SOFI

Obowiązki:

·        praca w strefie czystej: obsługa magla, składanie itp.

·        praca w strefie brudnej: rozładunek, segregacja itp.

Oferujemy:

·        Holenderski Kontrakt

·        Wypłaty w systemie tygodniowym

·        Zakwaterowanie bezpłatne w pokojach max. 2 osobowych

·        Bezpłatne Ubezpieczenie

·        Dodatki: kilometrówkę, pieniądze wakacyjne, nadgodziny dodatkowo płatne + godziny specjalne

·        Stabilną i długotrwałą współpracę dla kandydatów spełniających nasze oczekiwania

·        Opcjonalnie pracę w nadgodzinach

·        Miłą atmosferę pracy

·         Zawsze wolne niedziele

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected] lub tel. 0048221021161; 0048733881106.

Mapa
Szczegóły oferty
Stanowisko
Firma
SFS International
Branża
Produkcja
Waluta
EUR
Rodzaj wynagrodzenia
Godzinne
Znajomość języka
Tak