Praca w betoniarni

Stworzono 15.9.2020

Agencja PRAN nr cert.1223.

Beton niejedno ma oblicze. Jedni zrobią z niego budynek, inni doniczkę, czy pomnik, a firma do której poszukujemy pracownika zajmuje się tworzeniem betonowych prefabrykatów odlewanych z formy.

Praca w miejscowości Mill

Opis stanowiska:
Pracownik produkcji jest osobą, która, po przeszkoleniu potrafi samodzielnie lub w zespole pracować przy produkcji, na każdym jej etapie. Od przygotowania form pod wylew betonu, po przygotowanie gotowego produktu do sprzedaży. Skręcanie, olejowanie, zalewanie betonem form; wyjmowanie z form gotowego produktu, poprawianie i wygładzanie produktu w razie konieczności.

Liczymy na Ciebie jeśli
-nie masz lęku wysokości
-dogadujesz się po angielsku lub niemiecku
-masz doświadczeniew betoniarni (mile widziane)
-posiadanie certyfikatu VCA bardzo mile widziane
-posiadasz prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
-legalną pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-16
-możliwość nadgodzin
-wynagrodzenie 11,30€/h brutto
-opiekę koordynatora
-odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Osoby zainteresowane proszone sa o przeslanie CV z dopiskiem BETON na adres:
[email protected]

Prosimy, aby w nadsyłanych CV zamieścić poniższą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Na podstawie art. 7 ust. 1 RODO oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę PRAN sp. z o.o. Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO"

Szczegóły oferty
Stanowisko
Firma
PRAN Sp. z o.o.
Branża
Produkcja
Stawka od
11.00
Waluta
EUR
Rodzaj wynagrodzenia
Miesięczne