PIELĘGNACJA OGÓRKÓW SZKLARNIOWYCH-GŁ.DLA MĘŻCZYZN

Stworzono 26.4.2012

Oferta pracy w Holandii

OPIS ZADAŃ:
- pielęgnacja i zbiory ogórków szklarniowych
- maszynowe srotowanie ogórków

MIEJSCE ODDELEGOWANIA: Holandia

WYMAGANIA KONIECZNE:
- doświadczenie w zbieraniu i pielęgnowaniu ogókrów szklarniowych
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub holenderskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

PONADTO:
- gotowość do regularnych wyjazdów zagranicznych
- chęć podjęcia dłuższej współpracy z firmą Contrain
- dobra organizacja pracy
- samodzielność, odpowiedzialność

UWAGA!
Umowy o pracę podpisywane są w naszym biurze w Łodzi lub Poznaniu. Nie ma możliwości podpisania umowy bez osobistego stawienia się w biurze!

ZAPEWNIAMY:
- zakwaterowanie w Holandii i pokrywamy jego koszty
- organizujemy i opłacamy koszty dojazdu
- umowę o pracę

TERMIN ROZPOCZĘCIA ZADANIA: połowa maja 2012

KONTAKT:
Osoby spełniające wymogi oferty proszone są o przesłanie CV na adres [email protected] lub o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie interentowej firmy (zakładka: zadania do wykonania i oferty pracy)