PRACOWNIKA FIZYCZNEGO PRZY WYMIANIE KABLI I RUR/ 2 miejsca pracy

Stworzono 26.4.2012

Zakres obowiązków:

-wykopywanie kabli i rur z ziemi
- wymiana kabli i rur położonych pod ziemią
- wykonywanie poleceń przełożonego- prace fizyczne
Prace głównie na terenach otwartych poza miastami.

Wymagania podstawowe:

- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- bardzo dobry stan zdrowia/ osoby nie pijące alkoholu
- mile widziana komunikatywna znajomość języka holenderskiego, niemieckiego lub angielskiego
- prawo jazdy kat. B

Pracodawca oferuje:
- umowa o pracę na czas określony
- wynagrodzenie 9 e brutto/ godzinę
- zakwaterowanie 70 e/tydz. ( potrącane z pensji)
- ubezpieczenie 19, 30 e/ tydz. ( potrącane z pensji)

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Pensja: 9 EUR/h brutto

Lokalizacja:
Firma: AMP Center
Kontakt
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres [email protected] z dopiskiem PF/Ł/2012.
Aplikacje wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych prosimy nadsyłać do dnia 30 04 2012