Sadzenie kwiatów-oferta dla par z jęz.obcym

Stworzono 26.4.2012

Sadzenie kwiatów-oferta dla par z jęz.obcymSadzenie kwiatów-oferta dla par z jęz.obcym
- sadzenie kwiatów doniczkowych (taśma produkcyjna)
- kompleksowa pielęgnacja roślin w szklarniach
- przygotowywanie kwiatów do transportu zgodnie z zamówieniem

MIEJSCE ODDELEGOWANIA: Holandia

WYMAGANIA KONIECZNE:
- doświadczenie w pracy przy kwiatach, sadzonkach, itp.
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego lub holenderskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację (jedna i druga osoba z pary)
- prawo jazdy kat. B oraz gotowość do wyjazdu własnym samochodem
- mężczyzna - mile widziane aktulne uprawnienia na wózki widłowe

PONADTO:
- gotowość do regularnych wyjazdów zagranicznych
- chęć podjęcia dłuższej współpracy z firmą Contrain
- dobra organizacja pracy

UWAGA!
Umowy o pracę podpisywane są w naszym biurze w Łodzi lub Poznaniu. Nie ma możliwości podpisania umowy bez osobistego stawienia się w biurze!

ZAPEWNIAMT:
- zakwaterowanie w Holandii i pokrywamy jego koszty
- organizujemy i opłacamy koszty dojazdu

TERMIN ROZPOCZĘCIA ZADANIA: 12.05.2012
Pensja: Informacja udzielena telefonicznie
Lokalizacja: Okolice Venlo
Firma: Contrain Sp.zo.o.
Kontakt
Osoby spełniajace wymogi oferty proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie internetowej firmy www.contrain.pl(zakładka: zadania do wykonania i oferty pracy; w uwagach prosze podać imię i nazwisko partnera/partnerki) lub o przesłanie CV na adres: [email protected]