Koordynator / koordynatorka - wymagany angielski + prawo jazdy!

Stworzono 21.11.2022

Opis pracy:
Poszukujemy osób chętnych do pracy jako koordynator / koordynatorka. Praca w firmie zatrudniającej setki pracowników tymczasowych w różnych branżach. Praca w miejscowości DRONTEN w Holandii.

Obowiązki na tym stanowisku to między innymi:
⭐kontakt z pracownikami i pracodawcami
⭐przekazywanie planu pracy
⭐organizacja spraw administracyjnych związanych z zatrudnieniem i pracą
⭐organizacja i rozplanowanie samochodów służbowych
⭐praca zarówno w terenie jak i w biurze

Start pracy:
od zaraz

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu ABU CAO
- regularne godziny pracy
- zakwaterowanie firmowe
- transport do pracy - służbowy samochód
- ubezpieczenie firmowe
- stawkę godzinową do negocjacji (w zależności od kwalifikacji)
- dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%). za nadgodziny (125-150% stawki), premie
- wypłaty tygodniowe

Wymagania:
- minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
- prawo jazdy kat. B
- dobra organizacja pracy
- cierpliwość i komunikatywność

Rekrutacja:
☎ +48327390079
☎ +48792411332
E-mail: [email protected]

Dodatkowe informacje:
☛ Zainteresowanym rezerwujemy transport za granicę.
☛ Pomagamy z dokumentacją pracowniczą
☛ Wyjazdy do pracy organizujemy co tydzień