Pracownik fizyczny-produkcja, magazyn itp

Stworzono 30.4.2012
PRACOWNIK FIZYCZNY(produkcja, magazyn), z językiem angielskim

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Dla naszego klienta poszukujemy Pracowników fizycznych, do pracy na produkcji i na magazynie.

Stawki wiekowe do 23.r.ż

Kogo szukamy:
-Osób, które chcą podjąć pierwszą pracę w Holandii
-kandydatów, którzy chcą dorobić do kieszonkowego
-zdobyć pierwsze doświadczenie w pracy za granicą
-praca w młodym, międzynarodowym środowisku

Obowiązki:
-Praca na produkcji jest pracą przy pakowaniu żywności - głównie pakowanie mięsa.

-Praca na magazynie jest pracą przy skanowaniu, zbieraniu zamówień.

Prosimy o wybór stanowiska przy wysyłaniu aplikacji lub o zaznaczenie, że decydują się Państwo na oba stanowiska.

Oferujemy:
-Stawki na produkcji:

18 lat 5, 05 euro brutto/h
19 lat 5, 56 euro brutto/h
20 lat 5, 81 euro brutto/h
21 lat 6, 32 euro brutto/h
22 lata 7, 41 euro brutto/h
23 lata 8, 72 euro brutto/h
Miejscowość: Zaandam

Zakwaterowanie płatne według stawek wiekowych

18 lat 45/tydzień
19 lat 50/tydzień
20 lat 55/tydzień
21 lat 60/tydzień
22 lat € 67/tydzień
23 lata i więcej € 72/tydzień

ubezpieczenie zapewnia pracodawca - płatne 19, 75eur / tydzień niezależnie od wieku.

Stawki na magazynach brutto/h

18 lat - 4, 09 euro
19 lat - 4, 72 euro
20 lat - 5, 52 euro
21 lat - 6, 51euro
22 lata - 7, 64 euro
23 lata i więcej 8, 98 euro

22 lat 67/tydzień
23 lata i więcej 72/tydzień

Wymagania:

-minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego-weryfikowana rozmową telefoniczną
-możlwiość wyjazdu na minimum 6 miesięcy
-możliwość wyjazdu w ciagu 2-3 dni od przedstawienia oferty
-mile widziane prawo jazdu
-mile widziane osoby bez doświadczenia zawodowego, które chciałby podjąć pierwsze zatrudnienie za granicą

Oosby zainteresowane i spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV na adres: [email protected] z dopiskiem "Pracownik fizyczny-produkcja, magazyn itp"

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity:Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.