PRACOWNIK SZKLARNI - GERBERY

Stworzono 30.4.2012
SZKLARNIE - GERBERY (DLA PAŃ)

Oferta pracy w Holandii

Firma European Work First specjalizuje się w organizowaniu pracy w Holandii.

W związku ze wzrostem zapotrzebowania na nowych pracowników aktualnie poszukujemy:

Lokalizacja:
Okolice Emmen, Holandia

Opis stanowiska:
Zbiór kwiatów, segregacja, tworzenie bukietów

Wymagania:
- Doświadczenie w zbiorze gerber będzie cennym atutem
- Mile widziane kobiety
- Dyspozycyjność (min. 3 miesiące)
- Umiejętność pracy w grupie
- Wigor i zaangażowanie
- Sumienność
- Mile widziane osoby ze statusem ucznia/studenta
- NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI JĘZYKA OBCEGO
- Mile widziane osoby do 23. roku życia

Oferujemy:
- Dojazd do i z Holandii
- Zakwaterowanie
- Ubezpieczenie KL i NNW
- Opiekę polskojęzycznych koordynatorów w miejscu pracy

Dodatkowe informacje:

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)".

Informujemy, że firma zastrzega sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.