SZWACZ/KA -zainteresowany/a

Stworzono 4.5.2012
Szwacz/ka (tapicerstwo meblowe) ze znajomością języka ang.
Szwacz/ka (tapicerstwo meblowe) ze znajomością języka ang.Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych, budowlanych, technicznych oraz z branży IT.
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Obecnie dla naszego klienta holenderskiego z branży przemysłowej poszukujemy osób na stanowisko:

Szwacz/ka (tapicerstwo meblowe) ze znajomością języka angielskiego od zaraz !

Obowiązki:
- zszywanie pokryć na materace,
- wszywanie zamków,
- mierzenie i krojenie materiału na pokrycia ( dopiero po wdrożeniu się w prace firmy )

Oferujemy:
- Stawka podstawowa = 11, 86 Eur brutto/h
- Zakwaterowanie zapewnia pracodawca- płatne 60 Eur / tydzień
- Ubezpieczenie zapewnia pracodawca- bezpłatne
- Praca w godzinach 8-16
- możliwa umowa na stałe

Wymagania
- Znajomość języka angielskiego w stopniu min. komunikatywnym
- doświadczenie na podobnym stanowisku
- doświadczenie w pracy na maszynach przemysłowych

Pensja: 11,86 Eur/h brutto

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie CV w j. polskim oraz angielskim na adres mailowy: [email protected] wpisując w treść maila: SZWACZ/KA -zainteresowany/a.

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli:
"W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy Euro Work z siedzibą w Katowicach, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23,24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami)".

Informujemy, że kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami
Szczegóły oferty
Stanowisko