PRACA DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW W OKRESIE WAKACJI

Stworzono 4.5.2012
PRACA W HOLANDII

PRACA DLA UCZNIÓW I STUDENTÓW

W OKRESIE WAKACJI

stanowisko:

pracownik magazynu

OPIS STANOWISKA PRACY:

Zadaniem osób pracujących na w/w stanowisku będzie przepakowywanie akcesoriów komputerowych i elektronicznych (torby, myszy, odtwarzacze MP3), zgodnie z zamówieniami

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY:

- koniec czerwca 2012

MIEJSCE PRACY:

- Breda/Tilburg

WYMAGANIA:

- ukończone 18 lat

- gotowość do podjęcia pracy na terenie Holandii na okres 8-10 tygodni

- znajomość j. angielskiego lub j. niemieckiego

- mile widziani kandydaci z Prawem Jazdy kat. B

OFERUJEMY:

- zatrudnienie w firmie o zasięgu międzynarodowym

- możliwość wyjazdu w niewielkich grupach (max 3-4 osoby)

- tygodniowy system wynagrodzeń

- zakwaterowanie

- opiekę ze strony polskich koordynatorów

- bezpłatny dojazd do pracy na terenie Holandii

- b. dobre warunki socjalne

FORMA APLIKACJI:

- wypełnienie formularza na naszej stronie lub osobista wizyta w biurze

UWAGA !! Warunkiem niezbędnym do podjęcia pracy jest osobiste zawarcie umowy w opolskim biurze agencji

Informujemy również, ze skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

CROWN GROUP

ul. 1 Maja 9/25

45-068 Opole

[email protected]

www.crown-group.pl