MECHANIK PRZYCZEP I NACZEP (DO CIĘŻARÓWEK)

Stworzono 7.5.2012

Oferta pracy w Holandii

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o. (certyfikat nr 3171) jest obecna na polskim oraz holenderskim rynku usług HR od 2006 r. Główna siedziba mieści się w Roosendaal. Do tej pory powstały w Polsce oddziały w 6 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu oraz Poznaniu. Działalność firmy koncentruje się na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla Klientów z regionu Polski oraz Holandii.

Aktualnie dla naszego Klienta w Holandii poszukujemy osoby na stanowisko:
MECHANIK PRZYCZEP I NACZEP (DO CIĘŻAROWEK)

Obowiązki:
- umiejętność samodzielnego znalezienia usterki i jej usunięcie
- skorygowanie / zapobieganie błędom, które mogą doprowadzić do kolejnych usterek
- konserwacja elementów przyczep

Wymagania:
- Kilkuletnie doświadczenie
- Dyplom MIG/MAG 2
- Znajomość elektromechaniczna przyczep i naczep
- Znajomość najczęściej używanych systemów ABS / EBS
- Umiejętność wymiany hamulca
- Dobra znajomość języka angielskiego- wymagana
- Posiadanie certyfikatu na wózki widłowe mile widziane
- Prawo jazdy BE i CE mile widziane
- Gotowość do pracy poza godzinami prac

Oferujemy:
- Pracę z możliwością rozwoju
- Prace na dłuższy czas z możliwością otrzymania kontraktu na czas nieokreślony.

Jesteś zainteresowany?
Proszę o przesłanie CV w języku polskim i angielskim na adres e-mail: [email protected]
Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.
ul. Środkowa 22
59-220 Legnica
tel: 76/8545056
Biuro czynne w godz. od 9.00-17.00 od pn.- pt.

Proszę o załączenie następującej formuły w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji:
1. W związku z ubieganiem się o zatrudnienie za pośrednictwem agencji pracy POLLUX Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów pośrednictwa pracy zgodnie z art. 23, 24 i 25 ustawy z dnia 29 października 1997 r. o ochronie danych osobowych. (Dz. U. Nr 133 z 1997 r., poz. 883 z późniejszymi zmianami).
2. Wyrażam także, na podstawie powołanej wyżej ustawy, zgodę na przetwarzanie i przekazywanie innym administratorom moich danych osobowych w celach marketingowych (marketing towarów usług osób trzecich) przez POLLUX Sp. z o.o. z siedzibą w Świdnicy, w szczególności na otrzymywanie informacji handlowych pochodzących od POLLUX Sp z o.o. oraz innych osób. Wyrażona przeze mnie zgoda na przetwarzanie danych osobowych dla innych celów (marketing towarów i usług osób trzecich) jest dobrowolna.
Pouczenie:
Osoba udostępniająca dane osobowe ma prawo wglądu do swoich danych oraz ich sprostowania. Osoba wyrażająca zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma także prawo do wniesienia pisemnego umotywowanego żądania zaprzestania przetwarzania jej danych ze względu na jej szczególną sytuację oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania jej danych dla celów marketingowych i przekazywania ich innym administratorom. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Szczegóły oferty
Stanowisko