Lakiernik. Praca w Goes od zaraz

Stworzono 20.10.2017
Lakiernik. Praca w Goes od zaraz.

Poszukujemy pracowników do pracy w dużym warsztacie blacharsko-lakierniczym samochodów osobowych.
Praca od zaraz na min.6 miesięcy z możliwością przedłużenia do końca roku.

Obowiązki:
- przygotowanie do procesu lakierowania (szpachlowanie, nakładanie podkładów, obróbka mechaniczna),
- przeprowadzenie procesu lakierniczego.

Wymagania:
- doświadczenie w lakierowaniu z wykorzystaniem różnych metod i narzędzi,
- wiedza na temat właściwości i zastosowania różnych materiałów lakierniczych,
- znajomość języka angielskiego lub niemieckiego lub holenderskiego,
- gotowość do pracy od zaraz,
- mile widziane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- praca od zaraz na min.6 miesięcy z możliwością przedłużenia do końca roku,
- zakwaterowanie w samodzielnym mieszkaniu firmowym i codzienne dojazdy do pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie i ubezpieczenie opłacane przez pracodawcę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: [email protected] w temacie wiadomości podając: LAKIERNIK

HM Serwis Group, nr licencji 15326
Wojska Polskiego 62, 70-477 Szczecin
tel./fax 91 484 0754, +48 509 824 843
[email protected]
Szczegóły oferty
Stanowisko
Firma
HM Serwis Sp. z o.o.