Praca przy sprzątaniu statku

Stworzono 8.5.2012
Praca przy sprzataniu statku

Oferta pracy w Holandii

Timing EU Services poszukuje dla swojego klienta w Schiedam 15 osób (mezczyzn / kobiet) zamieszkalych w okolicach Schiedam / Rotterdam do pracy przy sprzątaniu dużego okrętu. Kandydaci powinni być zmotywowani, mieć doświadczenie przy sprzątaniu, komunikować się w języku angielskim i posiadac wlasny srodek transportu.

Obowiązki:
- sprzątanie:
* maszynowni
* pokładu
* kabin / kajut

Wymagania:
- dobra znajomość języka angielskiego
- numer BSN / numer sofi

Dodatkowe informacje:
Praca rozpoczyna się w poniedzialek 14-05-2012.
Prosimy o przesylanie swoich aplikacji do czwartku.
Przewidywany okres pracy to 1 tydzien!

Ważne:
Prosimy aby na powyższą ofertą reagowały wyłącznie osoby niezażywajace używek:
- narkotyki
- alkohol
Swoje Cv wraz z kopią dowodu/paszportu i kopią sofi numeru prosimy przesłać na nasz adres meilowy