LUNA - Polska dyskoteka w Holandii
5 lip 2012

LUNA - Polska dyskoteka w Holandii

W powszechnej opinii Luna traktowana jest jako najbardziej klimatyczne i niesamowite miejsce wśród polskich klubów na terenie Holandii i Belgii. Chociaż Dyskoteka jako jedna z bardzo nielicznych przypadków, może pochwalić się 100 letnią tradycją i działalnością, to jednak jako Polski klub funkcjonuje zaledwie trzy miesiące. Bazując na najlepszych holenderskich technologiach oświetleniowo-nagłośnieniowych już teraz wzbudziła sympatię bardzo wielu klubowiczów. Dla wszystkich gości dyskoteka oddaje dwie sale taneczne.Na Main Stage królują klimaty muzyki elektronicznej. Tutaj właśnie ,na największej z sal, można usłyszeć od delikatnych ,kojących brzmień Vocal, Latino House, poprzez Progresywne dźwięki , aż do prawdziwej extazy muzycznej ,produkcji gatunków Elektro, Dutch i Trance. Na Sali Dance na przemian, tak bardzo upragnione muzyczne wspomnienia z lat 90 , z muzyka z lat teraźniejszych, Na tej Sali możecie też usłyszeć wyselekcjonowane polskie klimaty.

Nad bezpieczeństwem w klubie i na zewnątrz , czuwa profesjonalna grupa ochroniarska oraz niezawodny monitoring. Cztery bary , oraz specjalnie przeszkoloną i szybką obsługą sparwiają żę bardzo szybko i sprawnie lokal obsługuje swoich gości.. Na każdą z imprez , jest możliwość wynajęcia loży.We wnątrz lokalu, znajduje się również restaurację z bardzo bogatym menu, w której każdy w czasie trwania imprezy ,może się posilić. Nad całością oczywiście czuwają niesamowici, energiczni , jak zawsze pozytywnie nakręceni, pierwszoligowi polscy DJ. (dj TWEEN, dj NIGHT)

Oczywiście za każdym razem organizatorzy przygotowują wiele niespodzianek,promocji i gości w klubie.Już teraz koniecznie odwiedźcie to miejsce i razem z organizatorami, twórzcie historię tego magicznego miejsca!

LUNA-POLSKA DYSKOTEKA W HOLANDII

Dorpsstraat 39
5472 PH Loosbroek [NORD BRABANT]

www.facebook.com/luna.lunenburg
www.facebook.com/groups/djnight1

Menagerowie Klubu

[email protected]
+31 6263 45 668 [MARCIN]
+31 6590 01 905 [DAREK]
comments powered by Disqus