Praca na szklarni z pomidorami start 08-05-2020 Holandia

Stworzono 5.5.2020

Pracownik szklarni – Holandia

Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś!
Obecnie poszukujemy osób do pracy jako:
PRACOWNIK szklarni z pomidorami - praca w okolicach De Lier

Zakres obowiązków:

- zbiór pomidorów tradycyjnych i koktajlowych

- podcinanie pędów i ogólna pielęgnacja roślin

Wymagania:

- zmotywowanie do pracy

- zaangażowanie w powierzone obowiązki

- pracodawca nie wymaga doświadczenia ani znajomości języka obcego

- prawo jazdy

Warunki:

- atrakcyjna stawka godzinowa

- extra płatne nadgodziny

- dużo godzin pracy

- legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Co oferujemy:

-dłuższą współpracę

-zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie

-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Skontaktuj się telefonicznie pod numerem telefonu: 48 570 901 033, 48 570 901 414 lub wyślij sms z dopiskiem SZKLARNIA Z POMIDORAMI - oddzwonimy do Ciebie.
Klaver Sp.z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

Mapa
Firma
Klaver Sp. z o.o.