STOLARZ/POMOCNIK STOLARZA- PRACA W NIEMCZECH (okolice Stuttgartu) – od zaraz

Stworzono 8.7.2020

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy:
STOLARZ/ POMOCNIK STOLARZA

Zakres obowiązków

  • - montaż mebli i elementów drewnianych
  • - obsługa maszyn do obróbki drewna
  • - drobne czynności naprawcze
  • - inne prace związane z zawodem stolarza

Oferujem

  • - praca na niemieckiej umowie
  • - atrakcyjną stawkę godzinową
  • - praca w malowniczej okolicy Stuttgartu

Wymagania

  • - minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • - mile widziana komunikatywna znajomość j.niemieckiego
  • - dokładność, sumiennośćMile widziane osoby z własnym transportem

Osoby zainteresowane ofertą pracy spełniające w/w kryteria prosimy o przesłanie na adres mailowy swojego CV z  dopiskiem

Mail z dopiskiem: Stolarz – Niemcy, [email protected]
tel. + 48 570  901 033
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
KLAVER Sp. z o.o.
ul. Gminna 131, Częstochowa
Zapraszamy Pn -Pt: 9:00-16:00
+48 570  901 033

Firma
Klaver Sp. z o.o.