KAMIENIARZ - PRACA W HOLANDII ZEELAND – od teraz

Stworzono 8.7.2020

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko:

KAMIENIARZ- obróbka kamienia naturalnego

Zakres obowiązków:

- ciecie, szlifowanie, polerowanie kamienia

- produkcja parapetów kamiennych, blatów kuchennych, nagrobków

- montaż elementów ( przeważnie są to blaty kuchenne, posadzki, parapety)

Wymagania:

- minimum 2 lata doświadczenia

- umiejętność czytania rysunku technicznego,

- auto mile widziane

- znajomość języka obcego (angielski) przynajmniej w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

- atrakcyjna stawka godzinowa

- zakwaterowanie opłaca pracodawca

- ubezpieczenie opłaca kandydat

- wypłaty tygodniowe

Szczegóły na → www.klaverteam.com

Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 570901033 - odeślemy do Ciebie szczegóły na maila.

Lub wyślij swoje CV na maila: [email protected]  w tytule dając dopisek: „kamieniarz”

Mapa
Firma
Klaver Sp. z o.o.