Monter instalacji sanitarnych- praca w Niemczech!

Stworzono 18.8.2020

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku: Monter instalacji sanitarnych

Zakres obowiązków:
- praca przy montażu instalacji sanitarnych

 - instalacja oraz zapewnienie prawidłowego funkcjonowania instalacji grzewczych (centralnego ogrzewania) i wodno-kanalizacyjnych w budynkach

Wymagania:
- wymagane jest wykształcenie kierunkowe w zawodzie budowlanym

- doświadczenie w zawodzie

 - dobra znajomość języka niemieckiego

- mile widziane prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
-atrakcyjna stawka godzinowa

-kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Szczegóły na → www.klaverteam.com

Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym i dopiskiem "monter" pod

tel: +48 577 901 944 – oddzwonię!

Firma
Klaver Sp. z o.o.