KAMIENIARZ- PRACA W HOLANDII- OD ZARAZ - DARMOWE ZAKWATEROWANIE

Stworzono 4.9.2020

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko:
KAMIENIARZ- obróbka kamienia naturalnego

Zakres obowiązków:
- wszelkie prace związane z zawodem kamieniarza
- produkcja parapetów kamiennych, blatów kuchennych, nagrobków

Wymagania:
- doświadczenie w pracy jako kamieniarz w obróbce kamienia naturalnego
- wymagana podstawowa znajomość języka angielskiego
- gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu
- mile widziany własny samochód

Oferujemy:
- atrakcyjna stawka godzinowa
- zakwaterowanie opłaca pracodawca
- ubezpieczenie opłaca kandydat
- wypłaty tygodniowe

Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 570901033 - odeślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Lub wyślij swoje CV na maila w tytule dając dopisek: „kamieniarz”

Mapa
Firma
Klaver Sp. z o.o.