Laminiarz- praca w Niemczech – atrakcyjne wynagrodzenie!!!

Stworzono 9.9.2020

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Zakres obowiązków:

·         laminowanie ręczne

·         produkcja kompozytów z carbonu (włókna węglowego)

·         prace wykończeniowe na finiszu produkcji--

·         szlifowanie, szpachlowanie

Wymagania:

·         doświadczenie w zawodzie

·         komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego

·         mile widziane, ale nie wymagane prawo jazdy i własny samochód,

·         sumienność i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

·         niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony

·         możliwość pracy nawet na stałe

·         zakwaterowanie w prywatnych pensjonatach

·         atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane ofertą pracy spełniające w/w kryteria prosimy o wysłanie na adres mailowy biura dokładnych i szczegółowych informacji o przebiegu dotychczasowego doświadczenia dotyczącego w/w stanowiska.

Mail z dopiskiem: Laminiarz - Niemcy

tel. 577 901 944

Szczegóły oferty
Stanowisko
Firma
Klaver Sp. z o.o.
Branża