Pokojówka -Niemcy-od zaraz-atrakcyjne wynagrodzenie!!

Stworzono 9.9.2020

Szukasz pracy? Już nie musisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Oferujemy:

·         Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne

·         24 dni płatnego urlopu

·         Atrakcyjne wynagrodzenie

·         Darmowe wyżywienie (w dniach pracy)

·         Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

Zakres obowiązków:

·         Utrzymanie czystości w pokojach hotelowych, jak również sprzątanie pomieszczeń ogólnie dostępnych, jak: korytarze i toalety publiczne

·         Zmiana pościeli i ręczników w pokojach

·         Przygotowywanie pomieszczeń do przyjęcia nowych gości

Wymagania:

·         Udokumentowane minimum roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku mile widziane, ale niekoniecznie

·         Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego

·         Punktualność, samodzielność, sumienność i dokładność

Jedna firma a tak wiele możliwości !

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem
POKOJÓWKA  - oddzwonimy do Ciebie !!!

Kontakt:

Marta  tel. +48 577 901 944  mail:[email protected]

Firma
Klaver Sp. z o.o.
Branża
Hotelarstwo
Rodzaj wynagrodzenia
Miesięczne
Znajomość języka
Tak