Elektryk /Hydraulik/Spawacz - praca w Niemczech-wysokie wynagrodzenie !!!

Stworzono 20.10.2020

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Zakres obowiązków:

·         wszelkie prace związane z zawodem elektryka, hydraulika, spawacza

Wymagania:

·         minimum roczne doświadczenie

·         sumienne wykonywanie powierzonych zadań

·         posiadanie ważnych certyfikatów

·         prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

·         mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

·         niemiecka umowa o pracę

·         pomoc w uzyskaniu dodatków socjalnych

·         opieka Polskiego konsultanta

·         atrakcyjne wynagrodzenia i rosnące stawki godzinowe

·         dodatki za pracę w nocy, niedzielę, dni wolne od pracy oraz nadgodziny

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Marta tel: +48 577 901 944, zadzwoń napisz sms o treści ,,specjalista” – oddzwonię! [email protected]

Firma
Klaver Sp. z o.o.
Branża
Budowa / remonty
Rodzaj wynagrodzenia
Miesięczne
Znajomość języka
Tak
Doświadczenie
1 lata