Malarz - prace wykończeniowe- praca w Niemczech-darmowe zakwaterowanie!

Stworzono 23.10.2020

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisku: MALARZ -praca w Niemczech

Zakres obowiązków:

·         wszelkie prace związane z zawodem malarza

·         szpachlowanie, malowanie, tapetowanie ścian

·         malowanie okien, drzwi, fasad

·         prace przy dociepleniach

·         inne prace wykończeniowe

Wymagania:

·         prawo jazdy mile widziane

·         doświadczenie w pracy jako malarz

·         doświadczenie w pracach tapeciarskich

·         znajomość języka niemieckiego- minimum podstawy

Oferujemy:

·         atrakcyjna stawka godzinowa

·         darmowe zakwaterowanie

·         kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Marta tel: +48 577 901 944 lub Karolina tel. +48 577 901 099 zadzwoń napisz sms o treści ,,malarz” – oddzwonimy! [email protected], [email protected]

Firma
Klaver Sp. z o.o.
Branża
Budowa / remonty