Spawacz - praca w Niemczech- TIG- aluminium

Stworzono 20.11.2020

Spawacz - praca w Niemczech – od zaraz!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Zakres obowiązków:

·         zapoznaje się z elementami konstrukcji i materiałem

·         przygotowanie powierzchni do spawania

·         spawanie metodą MIG/MAG - sprawdzenie jakości wykonanego spawu

·         spawanie metodą TIG

Wymagania:

·         wymagane jest wykształcenie kierunkowe w zawodzie budowlanym

·         doświadczenie w zawodzie

·         dobra znajomość języka niemieckiego

·         mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód

·         mile widziane posiadanie tzw. książki spawacza oraz aktualnych uprawnień na przynajmniej jedną z metod MAG (135 MAG, 136 MAG) - umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

·         atrakcyjna stawka godzinowa

·         kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

·         dodatki urlopowe i świąteczne

·         rosnące stawki godzinowe

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Marta tel: +48 577 901 944, zadzwoń napisz sms o treści ,,spawacz” – oddzwonię! Mail:[email protected]

Szczegóły oferty
Stanowisko
Firma
Klaver Sp. z o.o.
Branża
Budowa / remonty
Waluta
EUR
Rodzaj wynagrodzenia
Godzinne
Znajomość języka
Tak
Doświadczenie
2 lata