Praca przy pakowaniu owoców i warzyw  w Holandii !!! Rejon: Westland

Stworzono 6.5.2021

Praca przy pakowaniu owoców i warzyw

 w Holandii !!!

Rejon: Westland

Szukasz pracy? Już nie musisz!

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko:

PAKOWACZ WARZYW I OWOCÓW

Oferujemy:

         •atrakcyjne wynagrodzenie

         •holenderską umowę o pracę na dłuższy okres

         •pomoc w dopełnieniu formalności związanych z wyjazdem

         •dobre warunki pracy, miłą atmosferę

         •indywidualne podejście do każdego kandydata

         •cotygodniowe wypłaty

Zakres obowiązków:

         sortowanie i pakownie owoców i warzyw

Wymagania:

         •gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym

         •odpowiedzialność, dokładność

         •zaangażowanie w powierzone obowiązki

         •chęci i motywacja do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię ta oferta zadzwoń lub wyślij SMS z dopiskiem

"pakowanie owoców" - oddzwonimy do Ciebie !!!

Kontakt:

Dominika tel. +48 570 901 033 mail:[email protected]

Karina tel. +48 570 901 913 mail: [email protected]

Firma
Klaver Sp. z o.o.
Branża
Produkcja
Rodzaj wynagrodzenia
Tygodniowe