Spawacz MIG/MAG- praca w Niemczech wysokie wynagrodzenie!!

Stworzono 6.5.2021

Szukasz pracy? Już nie musisz! Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Zakres obowiązków:

·         zapoznaje się z elementami konstrukcji i materiałem

·         przygotowanie powierzchni do spawania

·         spawanie metodą MIG/MAG - sprawdzenie jakości wykonanego spawu

Wymagania:

·         wymagane jest wykształcenie kierunkowe w zawodzie budowlanym

·         doświadczenie w zawodzie

·         mile widziana dobra znajomość języka niemieckiego

·         mile widziane prawo jazdy kat. B oraz samochód

·         mile widziane posiadanie tzw. książki spawacza oraz aktualnych uprawnień na przynajmniej jedną z metod MAG (135 MAG, 136 MAG) - umiejętność czytania rysunku technicznego

Oferujemy:

·         atrakcyjna stawka godzinowa

·         kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

Jesteś zainteresowany?
Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:
Magdalena tel: +48 577 901 944, zadzwoń napisz sms o treści ,,spawacz” – oddzwonię! [email protected]

Szczegóły oferty
Stanowisko
Firma
Klaver Sp. z o.o.
Branża
Budowa / remonty